Кубарєв Олександр Вікторович

Дитячий лікар-невролог, який працює за принципами доказової медицини.
 • Освіта
  • Закінчив Одеський медичний інститут (педіатричний факультет)
  • Додатково навчався на інтернатурі за спеціальністю педіатрія та дитяча неврологія
 • Підвищення кваліфікації
  • Неврологія раннього дитячого віку
  • Клінічна фармакологія та фармакотерапія у педіатрії
  • дитяча неврологія з функціональною діагностикою
  • Нейропротекція в реанімації та неврології
  • Майстер – клас із застосування препаратів Діспорт, Ботокс
 • Досвід
  • З 1995р. Працював лікарем-неврологом у відділенні патології новонароджених та недоношених дітей ОДКБ – 10 років
  • З 2003 до 2007р. лікар відділення відновного лікування дітей з ураженням нервової системи та психіки ОДКБ,
  • З січня 2008р. працюю дитячим неврологом у відділенні неврології ДДКБ №3, з 2011р. завідую Міським Центром Епілепсії
 • Публікації
  Опублікувала більше десятка статей на тему дитячої неврології та епілептології
Закінчив педіатричний факультет Одеського медичного інституту у 1992 році.

Протягом 1 року навчався на інтернатурі за спеціальністю педіатрія та протягом 2 років за спеціальністю дитяча неврологія на базі кафедри нервових хвороб Одеського медичного інституту та відділення відновного лікування ОДКБ.


З 1995р. після закінчення інтернатури працював лікарем неврологом у відділенні патології новонароджених та недоношених дітей ОДКБ, З 2003 по 2005рр. лікар відділення відновного лікування дітей з ураженням нервової системи та психіки ОДКБ,

з 2005р. до грудня 2007 року відділення патології новонароджених.

З січня 2008р. до теперішнього часу працюю лікарем дитячим неврологом у відділенні неврології ДДКБ №3, з 2011р. до червня 2021р. завідував відділенням неврології.


За час роботи підвищував кваліфікацію на курсах на тему «Неврологія раннього дитячого віку» на базі ФУВ м.Києва у 1996р., «Дитяча неврологія» ІУВ м.Харків у 1998р. (ПАЦ), «Клінічна фармакологія та фармакотерапія в педіатрії» ФПО м.Одеса у 1997р., у 2005р. ФПО м.Донецьк ТУ «дитяча неврологія з функціональною діагностикою», а також тричі ПАЦ на тему «Дитяча неврологія» ФПО 2004р., 2009р. та у 2014р., надалі неодноразово проходив тематичні курси удосконалення на базі ФУВ м.Київ, м.Чернівці, брав участь у конференціях, майстер – класах, теле – конференціях, приймаю участь у різних конференціях, тренінгах та майстер-класах з неврологічної тематики, що організуються. на території України (Європейська Протиепілептична Ліга, Тренінг Європейської Академії епілепсії, «Нейропротекція в реанімації та неврології» Академії інсульту, Європейської школи неврологів, курс із застосування препарату «ВТХА», майстер – клас із застосування препаратів Діспорт, Ботокс. з кафедрою неврології Одеського державного медичного університету, головного невролога управління охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації написано низку статей для участі у роботі чотирьох Українсько-Баварських симпозіумів з медико-соціальної реабілітації, а також інших науково-практичних конференцій з міжнародною участю: «Особливості кровообігу у недоношених дітей», «Досвід застосування препарату Церебрум композитум у комплексному лікуванні дітей, які перенесли родову травму», «Антигомотоксикологія на практиці дитячого неврологічного стаціонару», «Органічні ураження центральної нервової системи, що маніфестують у неонатології». Публікація у «Міжнародному неврологічному журналі».
Буду Вашим надійним побратимом у вирішенні питань, які стосуються здоров'я вашого малюка.

+38(050)-215-16-83

ВУЛ. АКАДЕМІКА САХАРОВА 1/Б, КОРПУС 2, КАБІНЕТ 6 (ТРЕТІЙ ПОВЕРХ)

Made on
Tilda